Без граници за маж и големи машки графички кратки ракави, до големина 5xl

Без граници за маж и големи машки графички кратки ракави, до големина 5xl

DEN 382.56

Достапност

Кул, удобно и подготвено за денот, графичкиот худи со кратки ракави на границите не додава поп возбуда на вашиот обичен изглед. Забавен врв за носење викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување; прикачен аспиратор. Стајлинг на пуловер. Prontеб на предната торбичка. Кратки ракави. Ребрести полите и манжетни. Исправен хемлин. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графички худи со кратки ракави за мажи од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката