Комплет Сензор За Предна И Задна Сопирачка-Компатибилен со 2006, - Мерцедес-Бенц С350

Комплет Сензор За Предна И Задна Сопирачка-Компатибилен со 2006, - Мерцедес-Бенц С350

DEN 3.33

Достапност

Комплет За Сензор За Предна И Задна Сопирачка-Компатибилен со 2006, 2012 - 2013 Мерцедес-Бенц С350позиција : Предна и Задна Белешка : КОМПЛЕТ од 4 ПАРЧИЊА ВКЛУЧУВА; (2) СЕНЗОРИ ЗА АБЕЊЕ НА ПРЕДНАТА И (2) ЗАДНАТА СОПИРАЧКА. ОЕМ # 2205400717важна Забелешка : вклучува предни и задни леви и десни сензори.Компатибилен со Или Одговара : - 2006, 2012-2013 Мерцедес-Бенц S350 Fits Години : 2006 2012 2013 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2006 2012 2013. Комплет Сензор За Сопирачки. Одговара Изберете : 2006,2012-2013 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката