Sumbell Industries Импресионистички петел модерен портрет сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Josephозеф Маршал Фостер

Sumbell Industries Импресионистички петел модерен портрет сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 2601.60

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : модерни; Сликарство; Импресионистичко, петел, птица, фарма животно. Дизајн од Josephозеф Маршал Фостер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката