Знаме печати голема машка графичка мета

Знаме печати голема машка графичка мета

DEN 273.60

Достапност

Машко знаме со големо машко знаме : 100% памук. Маица . Графички нанапред со американско знаме. Кратки ракави. Деколте на екипажот. Редовно вклопување. Достапно во разновидни бои. Измијте ги темните бои одделно, машината за миење ладно, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не печатење со железо.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката