Конзерва за отпадоци од автомобил со возење автоматски производи од канта за погон како што се гледа на ТВ колекцијата

Конзерва за отпадоци од автомобил со возење автоматски производи од канта за погон како што се гледа на ТВ колекцијата

DEN 2.00

Достапност

Оригиналниот лагер за погон на Bin Can и Best Seller како што се гледа на ТВ. Вашата потрага по крајната торба за отпадоци од автомобили сега е завршена. Немаше грешка што некогаш некој открил колку е корисно да се поседува торба за отпадоци од автомобили, тие биле воодушевени воодушевени што имаат. Но, за кои делови се радуваа? Или други се жалат за? Доброто : Компактен, но сепак пространа (проверка), добро конструиран (проверка), исцрпување дизајн што се дуплира како изолиран ладилник со капакот на велкро (проверка). Лошото : "ѓубре, храна, кафе и поп Истурите оставаат миризлива мешаница. "Тешко е да се достигне. " Поправено дека со брзо ослободување на токливата лента за да се обеси насекаде, вклучувајќи грабнувања на вратите, потпирачи за глава, токи на седиштата или менувач. е голема не-не, така што оваа торба е рачно засилена, со двојно засилени џебови и внатрешна обвивка за разлика од вреќи запечатени со топлина кои лесно се раскинуваат. Како што се гледа на телевизијата, може да се вклучат и со погонски отпадоци за отпадоци од автоматски производи, 20 облоги, изолиран ладилник за докажување на истекување : вклучени се 20 пакувања со облоги - рециклирачки HDPE. МОAYЕ МОНСКИОТ ТЕЛО КАРТСКИОТ МОЕ МОЕ СО ФУНКЦИЈА ЗА ИЗВЕСТУВАЕ НА ИЗВЕДУВАЕ НА ВНАТРЕШНА ВНАТРЕШНА Рачни зашиени рабови и рабови, врвот на Велкро. Како што се гледа на ТВ : Погонот за канта - бидете нередни!. Се отвора на 13 "l x 6" w x 9 "ч.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката