Засекогаш млади женски везени танцуваат патики

Засекогаш млади женски везени танцуваат патики

DEN 0.33

Достапност

Пар засекогаш млади женски везени танцуваат патики, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар на „Викторија К? Станови додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Засекогаш млади женски патики. Чипка напред. Бел врв. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката