Машка фанатици брендирана црвена Филаделфија Филис се приклучи на маицата на силите

Машка фанатици брендирана црвена Филаделфија Филис се приклучи на маицата на силите

DEN 1.67

Достапност

Оваа маица брендирана од фанатици е местото каде што класичниот стил на Филаделфија Филис ги здружува силите со удобност. Тој нуди деколте на екипажот за безвременски допир, како и издржлива памучна ткаенина, овозможувајќи ви да ја носите оваа мета за наредните години. Плус, впечатливата графика Филаделфија Филис им известува на сите што тимот на МЛБ го има твоето срце на дијамантот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Вратот на екипажот. Материјал : 100% памук. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Краток ракав. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката