Златна Фолија Божиќна Честитка Едноставни Елегантни Честитки за Божиќна Услуга за Подароци 6

Златна Фолија Божиќна Честитка Едноставни Елегантни Честитки за Божиќна Услуга за Подароци 6

DEN 3.33

Достапност

Карактеристики : Празнични Картички : со 8 атрактивни дизајни, Оваа божиќна честитка е одлична за да им посакате среќен празник на вашите пријатели, познаници и најблиски.Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетна хартија, подлежи на напредна технологија за печатење, презентирајќи ви јасна шема.Едноставно и Елегантно : Овие Божиќни честитки се насликани со модели поврзани Со Божиќ, главно во комбинација со класична црвена и зелена боја, подарок полн со фестивалска атмосфера.Одличен Избор За Подароци : овие празнични Божиќни честитки се добри додатоци за пакување играчки, закуски, бонбони, чоколади, пуканки, овошје и други подароци за пријателите и семејствата.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Спецификација : Материјал : Големина На Хартија : 130*95мм Празнични Картички : Нашите Божиќни Честитки имаат дури 8 атрактивни дизајни, одлично за вас да им посакате среќен одмор на вашите пријатели, познаници и најблиски. Премиум Материјал : нашите честитки имаат одлично чувство и текстура на рацете. Доволна дебелина на хартија, нема лесно да се искине за време на пакувањето. Едноставно и Елегантно : овие Божиќни честитки имаат едноставни, ласкави линии и прекрасни дезени, подарок полн со фестивалска атмосфера. Одличен Избор За Подароци : овие празнични Божиќни честитки се добри додатоци за пакување играчки, закуски, бонбони, чоколади, пуканки, овошје и други подароци за пријателите и семејствата. Обезбедување квалитет : Нашиот производ дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби со својата разноврсност! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката