Бикини Отемрклок Женски Едноделен Секси Еднобоен Крст Бикини Плажа Костим За Капење Зелена Л

Бикини Отемрклок Женски Едноделен Секси Еднобоен Крст Бикини Плажа Костим За Капење Зелена Л

DEN 575.84

Достапност

Женски Едноделен Моден Секси Принт Крст Бикини Плажа Костим За Капење (Со Подлога За Гради Без Челичен Градник) ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики.1. Совршен за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забави во базен итн.2. Дизајнот е супер привлечен, секси и модерен, костимот за капење може да ги направи вашите облини порамномерни и поудобни за носење.3. Исто така, може да ја покаже совршената кривина на вашето тело и костимот за капење е совршен во целина.4. Совети за перење : рачно миење со ладна вода. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, песок, базен, спа центар, летна забава и јога, итн.5. Пред да го направите тоа, проверете ги деталите за големината на сликите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам!Информации За Производот.Пол. Женска сезона. Летна пригода : секојдневно, базен, океански материјал : најлон, спандекс должина : Нормалностил : секси, модниот пакет вклучува, 1 парче едноделно swimsuit Size Bust Waist Hip S81-86cm/31.89-33.86"61-66cm/24.02-25.98"86-91cm/33.86-35.83"M86-91cm/33.86-35.83"66-71cm/25.98-27.95"91-96cm/35.83-37.80"L91-96cm/35.83-37.80"71-76cm/27.95-29.92"96-101cm/37.80-39.76"XL96-101cm/37.80-39.76"76-81cm/29.92-31.89"101-106cm/39.76-41.73" Size : SBust : 81-86cm/31.89-33.86"Waist : 61-66cm/24.02-25.98"Hip : 86-91cm/33.86-35.83"Size : MBust : 86-91cm/33.86-35.83"Waist : 66-71cm/25.98-27.95"Hip : 91-96cm/35.83-37.80"Size : LBust : 91-96cm/35.83-37.80"Waist : 71-76cm/27.95-29.92"Hip : 96-101cm/37.80-39.76"Size : XLBust : 96-101cm/37.80-39.76"Waist : 76-81cm/29.92-31.89"Hip : 101-106cm/39.76-41.73" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 81-86см/31,89-33,86" Половината : 61-66см/24,02-25,98" Колк : 86-91см/33,86-35,83"Големина : М Бикини Женска Едноделна Мода Секси Еднобоен Крст Бикини Плажа Костим За Капење (Со Подлога За Гради Без Челичен Градник) Зелена Л.100% најлон. Увезени. бикини;бикини;комплети за бикини за жени;сет за бикини;бикини со висок струк;бикини на врвот;женски бикини;костим за капење за жени бикини со висок струк;бикини со висок струк;бикини костим за капење за жени;бикини за тинејџерки;комплети за бикини со висок струк за жени;црни бикини;танга бикини костим за капење;костими за капење за жени 2 парче бикини;жилети за бикини за жени;женски костими за капење;едно парче костим за капење жени секси;едно парче костим за капење жени;танкини блузи за женски костими за капење;костим за капење жени прикриени;костими за капење, жени дводелна контрола на стомакот;породилни костими за капење за жени;костим за капење;базен;костими за капење жени;мажи стебла за костими за капење;елек за кучешки живот за пливање;машки стебла за пливање;костими за капење;костим за капење за жени;костими за капење за капење;костим за капење за капење женски фустан;очила за пливање;костими за пливање за жени 2023 контрола на стомакот;едно парче пливање;прикривање на пливање;прикривање костими за капење;пливаат шорцеви жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката