Женски FAU кожа широка ширина на глуждот, тркалезни пети, станови

Женски FAU кожа широка ширина на глуждот, тркалезни пети, станови

DEN 335.84

Достапност

Влезете во вашиот стан со широко распространетост на глуждот во стилот на ширина од Brinley Co. Овие рамни чевли се карактеризираат со кожни кожни нагоре со мазна завршница и близок дизајн на стапалата. Неискрените ленти за глуждот додаваат шик детали во разноврсниот стил, овие чевли се направени со кожена кожа и материјали направени од човекот. На дизајнот се истакнува тркалезна пети. Висина на пета : 0,32-инчен блок пета. Висина на платформата : 0,53-инчна платформа. Ширина : Широк (Д). Поставена : Нема постава. Единствен материјал : материјал изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Горниот/надворешниот материјал : Фаукс кожа/материјал изработен од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката