Terra & Skyенски женски плус големина фустан од кошула со полите

Terra & Skyенски женски плус големина фустан од кошула со полите

DEN 544.00

Достапност

Класичен фустан од кошула од Тера 45 ”долг од центарот на вратот за големина 1x. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки, ракави на Долман. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сплит деколте; само-вратен појас; Ниво на полите на руфли; нелиран. Midенски плус големина фустан од кошула од Terra & Sky.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката