Лесна улица мена удобност мазги

Лесна улица мена удобност мазги

DEN 319.84

Достапност

Учествувајте во трендот на Муле со мена од лесна улица. Модерно дизајниран со расипан вампир што вклучува карактеристики на истегнување и прилагодлива лента за инсеп-прстен за повеќе прилагодено вклопување. Подобрено со лесно движење од страна на лесна ултра ултра лесни табани за целата дневна удобност. 2 инчи блок -потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Прилагодлива лента за инсеп-прстен за вклопување за прилагодено вклопување. Истегнете за вклопување и удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесна и флексибилна надворешна плоча.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката