Авантурата „Ступел индустрии“ чека лос животинска шума кафеава текстурална дизајн wallидна плоча до саботата навечер пост

Авантурата „Ступел индустрии“ чека лос животинска шума кафеава текстурална дизајн wallидна плоча до саботата навечер пост

DEN 0.67

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Уметникот Сабота вечер пост.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката