Цимери Гроздобер Пораза од Пописи Пораки и стапчиња, 20. Во Ft, 30. квадратни. ft

Цимери Гроздобер Пораза од Пописи Пораки и стапчиња, 20. Во Ft, 30. квадратни. ft

DEN 559.52

Достапност

Додадете цветна убавина на простор со гроздобер кора од афион и лепете позадина од цимери. Користете на која било мазна рамна површина, вклучувајќи wallsидови, мебел, ормани, декор и многу повеќе. За да инсталирате, едноставно излупете и лепете ја на вашата површина, а потоа изедначете. Цимери кои се кораат и лепат позадина користат комерцијално лепило специјално формулирано за wallsидови и никогаш нема да остават зад себе леплив остаток ако се отстранат. Отстранлив и репозициониран, стилизирајте го вашиот простор денес со цимери да ја излупат и залепите позадина. Доаѓа со 1 ролна - 20,5 инчи широк x 18 стапки. Опфаќа 30,75 квадратни метри. Капка натпревар. Печатено на безбедна, квалитетна подлога. Лесно за инсталирање - само излупете и лепете. Не остава леплив остаток на површината. Безбедно за насликани wallsидови. Се однесува на која било мазна, чиста, рамна површина; Производот може да не се придржува на нечисти, текстура, неодамна насликани или нестепени површини. Одлично за проекти за украсување на DIY, вклучувајќи мебел, скалила, додатоци и многу повеќе. Веднаш отстранлив и може да се репозиционира во целосни ленти. Супериорна јачина и својства за контакт хартија. Совршено и за изнајмувачите и за сопствениците на домови. Исчистете и оставете ја површината да се исуши пред настапување за најдобри резултати. Две лица се препорачуваат за инсталација. Излупете го производот се враќа назад 12 инчи истовремено и ја изедначи хартијата до wallидот. Целосно во согласност со Законот за подобрување на безбедноста на заштитата на потрошувачите (CPSIA). Дизајн на официјални цимери.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�