Пунтоко плус Големина дозвола За Долги Ракави Женски Качулка Пуловер Женски Печатење Дуксер Долг Ракав Пот Бела 8

Пунтоко плус Големина дозвола За Долги Ракави Женски Качулка Пуловер Женски Печатење Дуксер Долг Ракав Пот Бела 8

DEN 527.84

Достапност

Женски Обичен Качулка Пуловер Женски Печатење Дуксер Долг Ракав Sweat Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу кул за носење,. 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Со Големина : L Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 63cm/24.80 " плус големина долг ракав дозвола 5 5 . Дозвола За Кардиган Со Плус Големина,Дозвола За Дуксер,Дозвола За Фустан Со Долги Ракави,Клиренс За Панталони Со Врвки За Мажи. СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Палто Со Долги Ракави За Жени/Карирана Јакна За Жени/Јакни Со Копчиња За Жени/Зимски Палта За Жени 2023/Фланелни Кошули Со Јака За Ревер За Жени/Надворешна Облека Со Блок Во Боја За Жени/Секојдневни Јакни Со Џебови/Долгatов Капут За Жени/Тартан Јакни за Жени. Женската облека ве одржува топло во студено време, погодна за пролет, fall и зима. Лесно се совпаѓа со блејзери, јакни, фармерки,палта. Оваа fall модни тимови погодни за вашите чизми, хеланки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката