Конец Брои Египетски Памук 4-Парче Постелнина Постави Длабока Џеб Големина Целосна Боја Слонова Коска Лента

Конец Брои Египетски Памук 4-Парче Постелнина Постави Длабока Џеб Големина Целосна Боја Слонова Коска Лента

DEN 0.67

Достапност

Пакетот Содржи 1-Парче Вграден Лист, 1-Парче Рамен лист и 2-парче перница покрива само. 800 Конец брои Памук Богата Мешавина за заштита и разубавување на вашиот надолу исполнет Лист во собата. Произведен за издржливост, лесна нега и удобност. Ние нудиме Врвен Квалитет Египетски памук постелнина со ексклузивни италијански Завршна обработка.Пакувањето на нашиот производ е 100% Египетски памучен материјал што го користиме ние. Како што цврсто веруваме Во Земјата без Загадување. Ги купувате најдобрите постелнини во светот направени со врвен квалитет од 100% Египетски Памук. 100% Египетски Памук. Што Вклучува Комплет Лист Со Целосна Големина : 1-рамен лист : 76 Х 96", 1-Вграден лист : 54 Х 75", 2-Навлака За Перница : 20 Х 30 " со куќиште за плик; Вграден лист со длабоки џебови од 24 инчи и има целосна еластика за да ги држи чаршафите напикани под душекот. ЕДНОСТАВНА И ЛЕСНА НЕГА - Машинско перење во ладна вода со слични бои. Падне сува ниска. Не избелувајте.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез