Непослушност Женски Патент Дуксери Тинејџерки Преголем Дуксер Есенска Облека Симпатична Секојдневна Јакна Со Врвки Со Џебови, Жолта

Непослушност Женски Патент Дуксери Тинејџерки Преголем Дуксер Есенска Облека Симпатична Секојдневна Јакна Со Врвки Со Џебови,

DEN 415.84

Достапност

Женска есенска јакна, долги ракави, основна јакна, дуксери со патент. идеален за вежбање, секојдневно носење, канцеларија, шопинг, секојдневна, атлетска облека,тоа е задолжително во вашата гардероба, а исто така е совршен подарок за пријател, сопруга, мајка, тетка, баба, девојка или семејство. содржина на пакетот : 1 х јакна. Совети : Универзалната табела со големини не е наша големина,Ве Молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини Во Големината На Фотографиите : Бидејќи Големини Се Мали, Предложете 1-2 Големини Поголеми. Ве молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини На Фотографиите За Да Ја Изберете Вашата Големина. Материјал : јакната за жени е изработена од Полиестер, удобна, топла, пријателска за кожата, мека, основна Јакна во fall и пролет. Тип : есенски јакни за жени 2023/есенска облека за жени /женски јакни за fall/јакни со долги ракави за жени/дуксери на колеџ /есенски тимови за жени. Натпревар : есенските јакни за жени се совршени за спарување со жан, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа итн. Тоа е суштински јакни за fall и пролет во вашата гардероба. Прилика : есенските пролетни јакни за жени се погодни за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и пролет. Јакната ќе биде вашата омилена јакна со качулка . со спуштени раменици за опуштен и удобен изглед, овој широк дуксер со качулка е токму она што ви треба за оние поладни денови и ноќи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката