Hesroicy Уникатна Шема Бележник Документи-Еко-пријателски Исклучителни DIY Декоративни Документи ЗА Бележник

Hesroicy Уникатна Шема Бележник Документи-Еко-пријателски Исклучителни DIY Декоративни Документи ЗА Бележник

DEN 188.64

Достапност

Опис : овие прекрасни трудови за бележници имаат широк спектар на употреба, како што се дневник, албуми, тетратка, букви, рачни сметки, подарок картичка и разни занаети од хартија, додавајќи повеќе боја и шарм на СИТЕ занаети САМ.Во споредба со другите традиционални белешки на пазарот, овие САМОСТОЈНИ белешки имаат фина текстура и јасни уникатни обрасци, што ви помага да направите извонредна хартија crafts.It изработен е од висококвалитетен хартиен материјал. Постојат 6 различни модели, и секоја шема има 5 парчиња.Должината на овој производ е 14см, а ширината е 10см.Хартијата за бележник е совршено погодна за дома, домаќинство, училиште, канцеларија итн.Име на ставка : Хартија За Бележење Материјал : Карактеристики На Хартија : Еколошки, привлечен, Без Мирис Детали : Големина : 14см х 10см/5.51 "х 3.94" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 30 х Документи За Бележење Овие прекрасни белешки имаат широк спектар на употреба, како што се дневник, албуми, тетратка, писма, рачни сметки, подарок картичка и разни занаети од хартија, додавајќи повеќе боја и шарм на СИТЕ занаети САМ. Во споредба со другите традиционални белешки на пазарот, овие САМОСТОЈНИ белешки имаат фина текстура и јасни уникатни обрасци, што ви помага да направите извонредни занаети од хартија. Изработен е од висококвалитетен хартиен материјал. Постојат 6 различни модели, и секоја шема има 5 парчиња. Должината на овој производ е 14см, а ширината е 10см. Хартијата за бележник е совршено погодна за дома, домаќинство, училиште, канцеларија итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката