Костум Фустан За Мажи Костуми За Забави За Мажи Машки Есенски И Зимски Капут Печатен Јака Палто Со Долги Ракави Секојдневен Костум Палто Со Копчиња Џебни Палта Мом?

Костум Фустан За Мажи Костуми За Забави За Мажи Машки Есенски И Зимски Капут Печатен Јака Палто Со Долги Ракави Секојдневен

DEN 1.00

Достапност

Пол : менокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Aut, Вклучувајќи : 1 палто Големи И Високи Костуми Од Волна За Мажи Јакни Костум За Мажи Машки Костум За Капење Опрема За Дожд За Кампување за Табела Со Мензиза : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 72cm/28.35" Ракав : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 114cm/44.88" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 74cm/29.13" Ракав : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 122см/48.03" рамо : 49см/19.29" должина : 76см/29.92" ракав : 65см/25.59"големина : xl биста : 130см/51.18" рамо : 51см/20.08" должина : 78см/30.71" ракав : 66см/25.98" дизајн стил : удобен материјал, Погоден За Различни прилики, Стилски и мода ве прават попривлечни машки есенски И Зимски Палто печатено палто со јака со долги Ракави обичен костум палто со копче џебен Капут ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата И големината Поради Некои Неодоливи фактори машки секојдневен костум јакна класичен Вклопуваат опремени костуми пакет јакна за мажи термички костум мажи машки фустан апартмани. Применливи Сцени : Секојдневно Носење, Секојдневно, Плажа, Дом, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Простор Опрема За Дожд Торба За Костуми За Мажи Ѕвездени Костуми За Мажи Долги Костуми За Мажи Мажи За Кратки Костуми. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека И Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобно Искуство ,лесна За Носење,без Брчки Машки Костуми 56р Костум Јакна и Панталони Краток Сет Новина Фустан Костуми За Мажи Спортски Панталони Машки Костум. Материјал : Изработен Е Од Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Постелнина Свадба Костуми Мажи Млади Мажи Пот Одговара Чорапи Мажи За Костум Качулка Џогирање Костуми За Мажи Со Предниот Патент Затворен Отворено. Сервис : Нашите Палта Користат Мека И Удобна Ткаенина, Ако Производот Има Нешто Погрешно, Ве Молиме Контактирајте не за Решавање. Тенок Фит Машки Костум 38р Машки Костум Машки Костум 3 Парчиња Костум Јакни За Мажи Големи И Високи Машки Тркачки Костум.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката