Суета Фер Женско Тело Сјај Целосна Покриеност Долна Жица Градник, Стил 75298

Суета Фер Женско Тело Сјај Целосна Покриеност Долна Жица Градник, Стил 75298

DEN 1.67

Достапност

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена. Познати по фини ткаенини и женски детали, нивните прекрасно поддржувачки стилови ги задоволуваат и целосните разбиени и просечните фигури. Удобен градник за Маици со долна жица без ѕиркање. Мазен, растеглив микрофибер. Истегнете чаши обложени со пена за совршено вклопување. Прилагодете го вклопувањето со целосно прилагодливи ремени за истегнување. 4 колона, 2 ред кука и затворање на очите назад.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката