Дами Целосна Покриеност Градници Еднобојна Чипка Назад Чаша За Обликување Прилагодлив Ремен За Рамо Градник Со Голема Големина Под Жица Пријатна Мека Долна Облек?

Дами Целосна Покриеност Градници Еднобојна Чипка Назад Чаша За Обликување Прилагодлив Ремен За Рамо Градник Со Голема Големина

DEN 2.67

Достапност

Големина : 36 чаша : 80БЦ Биста : 62-66см/24.41-25.98" Големина : 38" Чаша : 85БЦ Биста : 66-70см/25.98-27.56" Големина : 40 чаша : 90БЦ Биста : 70-74см/27.56-29.13" Големина : 42 Чаша : 95БЦ Биста : 74-78см/29.13-30.71" Големина : 44 чаша : 100бц биста : 78-82см/30.71-32.28 " гаќичките за жени се изработени од убава квалитетна ткаенина. Ткаенината е мека, удобна, еластична. Погоден е за различни фигури, кои можат да ги истакнат вашите облини и лесно да ја прикажат вашата самодоверба тоа е суптилна комбинација на удобност и облини, дозволете ни лесно да го покажеме чувството на доверба и романса.Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина што ќе ви помогне да бидете ладни,суви и удобни во текот на целиот ден.Тие се погодни за секоја форма на телото, исто така погодни за спорт, секојдневниот живот и така натаму. Градникот се надоврзува на нашето удобно наследство, ви дава изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Овој секојдневен градник може да биде облечен или облечен бидејќи е толку удобен и поддржувачки што никогаш нема да сакате да го соблечете!. Можете да уживате во одржувањето на вашето тело ладно и суво. За јога, спиење, џогирање, одење, секојдневна работа, танц за да обезбедите убава удобност. Растегливиот спортски градник одговара на вашето тело и одличен за трчање, јога, теретана, вежбање или секојдневна активна облека, пилатес или исто како и секој секојдневен градник. Носете со вашите омилени хеланки за лесно вклопување на тренингот. Убав избор за лесни спортови и секојдневно носење, високо растеглив за да останете слободни за вашите гради. Погоден за носење на сите временски услови и сите сезони.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката