Инктастик Тајно Подарок За Сирена Бебе Момче или Девојче Боди

Инктастик Тајно Подарок За Сирена Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 319.84

Достапност

Тајно Сирена Бебе Боди. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Тајно Сирена Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс 0020 Бела 6 Месеци. Тајно Сирена Бебе Боди. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. сирени деца тајна забава школка ѕвезди магија океанот пливач смешни хумор летен одмор семејство пријатели девојки девојка одред едно парче новороденче ползавец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката