Океан Сити, Њу Џерси, Плажа Сцена, Зраци И Едрилица, Фенер Прес, Премиум Карти За Играње, Картичка Палуба Со Џокери, Сад Направени

Океан Сити, Њу Џерси, Плажа Сцена, Зраци И Едрилица, Фенер Прес, Премиум Карти За Играње, Картичка Палуба Со Џокери, Сад Направени

DEN 1.33

Достапност

Висококвалитетни карти за играње Од Преса За Фенери, со уникатно уметничко дело На Океан Сити, Њу Џерси, Сцена На Плажа, Зраци И Едрилица, Преса За Фенери, Премиум Карти За Играње, Палуба Со 52 Карти Со Џокери, Направена ОД САД;Р. -52 покер картички со стандардна големина, со Џокери;р.-Печатени на квалитетна хартиена хартија со помош на висококвалитетна дигитална машина за печатење;р.- Мат УВ облога на карти за играње;р.-Спакувано во хартиена кутија За складирање;Р.- направена во сад;;Р. Р. Фенер Прес Е Динамична Уметничка Компанија Специјализирана За Водечки Слики Во Светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Печатени на квалитетна хартиена хартија со помош на висококвалитетна дигитална машина за печатење. МАТ УВ слој на карти за играње. Спакувано во кутија за хартија за складирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката