Предна Работа Мажи Зимски Обложен Елек Надворешна Облека Јакна Без Ракави Палта Задебелени Ракави Пуфер Јакна Со Џебови

Предна Работа Мажи Зимски Обложен Елек Надворешна Облека Јакна Без Ракави Палта Задебелени Ракави Пуфер Јакна Со Џебови

DEN 623.84

Достапност

Опис : . Пол : Мажи, Мажи, Момчиња. Стил : Мажи Со Еднобоен Капут, Мажи Надолу Поштенски Ватиран Елек, Дуксери Зимски Елек,Пуфер Лесен Палто За Надворешна Облека со Качулка, Лабава Боја Што Одговара На Кратка Јакна Од Елек. Тип На Шема : Цврста Боја . Боја : Сива, Црвена, Сина, Жолта, Црна (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 100% Полиестер. Деколте : Атанд-нагоре јака. Должина : Колковите. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : umn, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. . Содржина На Пакетот : . 1 х Слој (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Мажи Со Еднобоен Капут, Мажи Надолу Поштенски Ватиран Елек ,Дуксери Зимски Елек,Пуфер Лесен Надворешен Капут со Качулка, Лабава Боја Што Одговара На Кратка Јакна Од Елек. Зимски капут Со долги ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина за дополнителна удобност. Носете ги овие врвови за облека за секоја пригода, работа, секојдневно носење или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински врв заumn, зима и прилики. Модерен секојдневен стил ве прави удобност и топло Во Зима. Едноставен, целосен дизајн на патент ги прави овие врвови совршени за секојдневно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката