Лоран Масла Чист Екстракт Од Ванила, Унца

Лоран Масла Чист Екстракт Од Ванила, Унца

DEN 111.52

Достапност

Чистиот Екстракт од Ванила на лоран е внимателно изработен за да го истакне врвниот вкус на гравот од ванила Од мадагаскар, обезбедувајќи богат вкус и арома на сите ваши кулинарски креации. Во нашиот природен екстракт од ванила не се додава шеќер или сируп од пченка. Кошер сертифициран Без Глутен Природни Лоран Масла Чист Екстракт Од Ванила.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката