Гепард Шепа Печати Храна И Вода Пет Кат Мат-15.5 23

Гепард Шепа Печати Храна И Вода Пет Кат Мат-15.5 23

DEN 255.84

Достапност

Додадете разигран, тропски допир во вашиот дом со оваа симпатична винилна подлога за гепард и шепа. Во комплет со одреден простор за јадења со храна и вода на вашето домашно милениче, оваа елегантна подлога е задолжителен предмет за секој сопственик на домашно милениче. Оваа привлечна подлога отпорна на дамки и избледување е совршена за употреба под чинии за миленичиња или покрај вратата за поздравување на калливо куче, мачка или дете. Благодарение на оваа винилна подна подлога, можете да ги заштитите подовите од дрво, ламинат, тепих и плочки од гребнатини и кученце или маче чау во стил. Оваа добро изработена подна подлога нуди чистење без проблеми и привлечно парче изјава на местото на тепихот, кој може да се држи во бактерии и мириси. Кога мистериозно ќе се појават неред, едноставно избришете, исушете се и вратете се на што и да е тоа што животот ви го фрла патот. Затоа, направете го вашиот живот толку многу полесен и добијте своја сопствена стилска винилна подлога денес! СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупни Димензии : 0.08" H x 23" L x 15.5" D Тежина : 0.5 фунти. ВОДООТПОРЕН - нашите украсни подни душеци се водоотпорни! Совршен за чување на подовите безбедни од маснотии и други течности што можат да го уништат финишот на подот. ОТПОРЕН НА ДАМКИ-колку и да е шарено излевањето, ние ја дизајниравме оваа подна подлога со својства отпорни на дамки што ја одржуваат да изгледа сосема ново. ВИСОК КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВ - дали имате мали луѓе или мали крзнени кои газат низ целата куќа? Без грижи! Вашата новокупена декоративна подлога е изработена од 100% тврд пвц винил и е исто толку визуелно стимулирачка колку што е корисна и отпорна. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-Дури и најгорливите излевања и неред нема да го загрозат овој улов-сите. Сосот од тестенини, овошниот сок и сосот од храна за кучиња не одговараат на оваа геометриска подлога со очила. Земете крпа со сапуница и избришете ја или поминете со правосмукалка преку вашата подлога за трошки и парчиња храна. ЕКОЛОШКИ ЗВУК-Нашата подлога е дизајнирана со еколошка свест. Тој е 100% рециклирачки и издржлив. Нашата планета е исполнета со отфрлени предмети кои негативно влијаат на земјата. Ние се обидуваме да направиме разлика со намалување на нашиот отпечаток. Оваа прекрасна подлога може да се рециклира 100% . - Оваа кујна, трпезарија или сеопфатно црно-бело парче акцент, е направена со грижа и одлична изработка Во Атланта, Џорџија. Не мора да одите далеку за да додадете малку искра и загарантиран квалитет во вашиот дом или деловно место.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката