Так и фон Герет Обичен пети Дерби

Так и фон Герет Обичен пети Дерби

DEN 2.00

Достапност

Чувајте го елегантно во Герет од Так и фон. Ова дерби со чипка е изработено со автентични кожни надградби на врвот со затворање на чипка. Усогласена пена од 8 мм ™ honsole го завршува овој иконски дизајн, за да можете без напор да останете на нозе. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 8 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката