Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Фланелни Подригнувачки Ткаенини 7pk, Гроздобер Автомобили, Една Големина

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Фланелни Подригнувачки Ткаенини 7pk, Гроздобер Автомобили, Една Големина

DEN 96.00

Достапност

Хадсон бебе фланелен подригнување крпи функција повеќе слоеви на ткаенина за да помогне да се исчисти неред и истури дека сте обврзани да се судрите со вашето ново бебе. Нашите крпи за подригнување се меки и нежни кога се користат на кожата на бебето и помагаат да се заштити облеката на родителите од лигавење и излевање додека се хранат, подригнуваат и гушкаат бебе. Нашите крпи за подригнување ќе ви се најдат секојдневно, без разлика дали се дружите дома, патувате или го оставате вашето малечко во дневен престој. Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Фланелни Подригнувачки Ткаенини 7pk, Мала Мечка, Една Големина е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на крпи за подригнување. Мери 14х20 инчи. Направено со 100% памук. Повеќеслојната ткаенина апсорбира лигави и истури и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката