Свеќичка Жица Во Собата

Свеќичка Жица Во Собата

DEN 2.67

Достапност

Совршена жица за свеќички за практично секоја апликација – изберете Од екстремни 9000 керамички, супер Залихи, Гром, Спирала, Феро-Спирала, графит и комплети од жица од не ' рѓосувачки челик во УНИВЕРЗАЛНА и прилагодена должина на жица СЕТ 62-75 ГМ 8-Цилиндри Или Ги Надминува Спецификациите НА Ое/ОЕС Диригент И Специфицирани Изолатори/Брадавици/терминали одлична спроводливост; перформанси на висока температура mi/rfi потиснување На бучавата И Издржливост Јаглеродно Импрегнирано Плетено Фиберглас Корерираше за да издржи температури од-40f до 428fclick на место крајните капачиња што одговараат НА OE ЗАВРШУВА ЗА БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА Пресечена Жица До Точни Должини ЗА СОВРШЕНА Пукнатина Или Смалување На Fitwont Се Среќава Со Sae J2031 Класа Е спецификацииспарк приклучок жица постави акцел 118041 Свеќичка Жица Во Собата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката