Модвеј Престој Плетен Правоаголник Отворено Отоманско

Модвеј Престој Плетен Правоаголник Отворено Отоманско

DEN 911.84

Достапност

Дизајнерите ја сакаат разноврсноста На Модвеј Престој Плетен Правоаголник На Отворено Османлиски! Како клупа за јадење или потпирач за нозе што се протега по должината на вашиот тросед на отворено, овој отоманец е брилијантно решение за толку многу проблеми со седење на отворено. Рамката е изработена од алуминиум во прав, така што е отпорна на ' рѓа и корозија. Внимателно ткаени нишки од смола плетен во луксузно сиво СЕ заштитени СО УВ ЗА да се спречи избледување. Амортизираниот врв има ткаенина За Сончање отпорна на избледување, акрилик обоен во раствор со уникатни способности да издржи УВ. Исто така е отпорен на влага, отпорен на дамки и отпорен на мувла. FOW3067 Карактеристики Престојуваат колекција. Машина перница капаци. Материјал : Платно / Ткаенина. Форма : Правоаголник. Заврши : Чоколадо. Рамка Материјал : Метал. Материјал За Тапацир : Сончаница. Ткаен Материјал : atан. Димензии седиште перница : 29 "L x 56.5" W x 15.5 "H. Целокупната Висина-Врвот До Дното : 15.5". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 56.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 29". Вкупна Тежина На Производот : 26 килограми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката