Ournourурна колекција женски Заидда прашка назад со ниски блок -пета сандали

Ournourурна колекција женски Заидда прашка назад со ниски блок -пета сандали

DEN 272.00

Достапност

Елегантен изглед за лето, колекцијата Zaidda By Journee. Оваа сандала T-лента има мека веганска кожа и поставена влошка за совршено вклопување. Ретро -лента за ретро -акцент и акцент на лак го завршуваат дизајнот за покачена завршница. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката