Girlојо Сива девојки 5- Мир loveубов и еднорози Еден костим за капење

Girlојо Сива девојки 5- Мир loveубов и еднорози Еден костим за капење

DEN 447.84

Достапност

Направете прскање со Jојо! Вашето мало девојче ќе биде толку возбудено за нејзината сончева дневна авантура во оваа супер симпатична joојо loveубовна лажичка вратот; графички принт од предната страна; наредени. Школка : 85% полиестер/15% Спандакс Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Никелодеон. © 2020 Виаком. Сите права се задржани.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката