Плоча за црна десерт со кралица пчела

Плоча за црна десерт со кралица пчела

DEN 228.48

Достапност

Дали ја прифаќате вашата внатрешна кралица? Дали сте подготвени за светот да го следи тоа? Кој подобар начин да ги потсетите вашите врсници дека сте всушност кралица со нашата кралица пчела црна десерт плочи. Дајте им на вашите гости суптилен потсетник додека им служите слатки третмани. Бидете сигурни да споделите @ #Queen Beparty. Вклучува (8) десертни плочи. Плоча за црна десерт на кралицата пчела (8).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката