60 Можен Скелет Со Светла Декорација На Ноќта На Вештерките

60 Можен Скелет Со Светла Декорација На Ноќта На Вештерките

DEN 0.67

Достапност

Трикот или третирачите ќе ги растреперат коските кога ќе го видат овој најнов ужасен трик за забава. Можниот скелет од 60 инчи со Светла е токму она што ви треба за да го смрек домот токму на време за Ноќта на Вештерките. Како жива вреќа со коски да не е доволна, овој скелет светнува за дополнителен страшен ефект. Вашите жртви ќе трчаат по ридовите кога ќе видат во каква плашлива поза сте го ставиле скелетот. 60" Можен Скелет Со Светла Декорација На Ноќта На Вештерките.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката