Детско место момче од крзно од момче од крзно

Детско место момче од крзно од момче од крзно

DEN 271.68

Достапност

Облека и облека со вредност што е забавно и лесно се составува поставата направена од 100% полиестерска микрофлеа. Четкан за мекост и специјално третирана за да се намали пилинг. 3Д лав лице однапред. Ушни клапи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката