Студената индустрија стадо овци во зелени ридови илустрации илустрација платно дизајн на wallидна уметност од холихокс уметност, 17 17

Студената индустрија стадо овци во зелени ридови илустрации илустрација платно дизајн на wallидна уметност од холихокс уметност,

DEN 383.84

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Холихокс уметност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката