Иниим Женски Сјајни Метални Активни Перформанси Клубска Облека Хулахопки Јога Панталони Танц Хеланки

Иниим Женски Сјајни Метални Активни Перформанси Клубска Облека Хулахопки Јога Панталони Танц Хеланки

DEN 1.33

Достапност

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Возрасни Хеланки Состојба : Сосема Нов Материјал : Најлонтаг Бр.Препорачано Size Waist Length MM22.0-35.4"/56-90cm33.9-39.4"/86-100cm LL23.6-37.8"/60-96cm35.4-41.7"/90-106cm XLXL25.2-39.4"/64-100cm37.0-44.5"/94-113см Жени И Мажи Чиста Боја Сјајни Метални Еластични Хеланки панталони. Изработен од материјал погоден за кожата, мазен, еластичен, удобен и дише за носење. Сјајна метална ткаенина, еластичен појас, еластични хеланки, совршено ги прегрнува вашите облини. Совршен за летна теретана, тренинг, јога, танц, трчање, возење велосипед, пешачење, тренинг итн. Ве молиме погледнете ги деталите за големината подолу пред да нарачате, се препорачува ладно миење на рацете.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката