Адаптер За Sony Webbie HD MHS MHS 1D MHS 1 V MHSCM1 D Полнач Кабел За Напојување PSU

Адаптер За Sony Webbie HD MHS MHS 1D MHS 1 V MHSCM1 D Полнач Кабел За Напојување PSU

DEN 182.08

Достапност

ИСПРАВЕН Адаптер За Sony Webbie HD MHS-CM1 MHS-CM1 D MHS-CM1/V MHSCM1/D Полнач Кабел За Напојување PSU Спецификации : AC влезен напон... 100-240vac (Глобално). Влезна фреквенција .....47-63хз. Струја НА наизменична струја (макс.) …….20а/230В. регулација На Линијата (целосно оптоварување)....±0.5%. Врв - до-врв бран....


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката