Чудо на нација Мала и големи момчиња се лизгаат чевли за фустани, големини 12-6

Чудо на нација Мала и големи момчиња се лизгаат чевли за фустани, големини 12-6

DEN 270.08

Достапност

Направете облекување на вашето малечко поедноставно со ова Classic Classic Classic Easy On и Off Slip-On Boys Colled Shoe. Конструирани со удобност и стил на ум овие се сигурни дека се добри со многу простории за пети. Другите карактеристики вклучуваат перничена влошка, јака и не-обележувачка надворешна плоча со влечење на влечење. Тоа е совршен чевли од недела/понеделник за него. Faux кожа горниот. Се лизга на. Квадратни пети. Подготвена јака. Перниче со нозе. Не-обележување гума ѓон. Школска униформа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката