Ајрин ИНЕВЕНТ ДЕВО И МЕТАЛНА конзола маса, темно кафеава боја

Ајрин ИНЕВЕНТ ДЕВО И МЕТАЛНА конзола маса, темно кафеава боја

DEN 2095.84

Достапност

Табелата на конзолата има две нивоа, нуди голем простор за да ги поставите вашите книги, списанија и декор. Страничната табла усвојува висококвалитетна челична рамка, што ја прави доволно стабилна за да ги чувате вашите предмети добро организирани. Табелата за влез е погодна за дневната соба, ходниците, влезот и слично, за да ги исполни вашите различни барања. Табелата на конзолата има уникатна форма и индустриски стил, ќе направи добар додаток на вашиот простор за живеење, совршено одговара на декор на вашата соба. Страничната табла е брза за собирање, исто така лесен за одржување, можете да ја одржувате уредна и уредна цело време. Страничната табла е лесна за инсталација со вклучен хардвер и алатки, погодна за дневна соба, спална соба и така натаму. Табелата на конзолата е дизајнирана со два слоја, имате доволно простор да ги чувате сите видови на предмети добро организирани. Табелата за влегување усвојува висококвалитетни нозе за поддршка и челична рамка, може да издржи до 200 фунти. Табелата на конзолата има индустриски стил, ќе направи добар додаток на вашиот простор за живеење, добро се меша со декор на вашата соба. Табелата на конзолата е лесна за одржување, заштедете време и енергија, можете да ја користите долго време. Спецификација : Севкупна димензија : 48 (л) x 15 (w) x 33,85 (ч) инч. Детална димензија : Ве молиме, погледнете на сликата . Димензија на пакетот : 53 (л) x 18 (w) x 8 (ж) инч . целосна тежина : 34,4 фунти . Тежина на пакет : 41 lbs . Топ полица за тежина : 111 Lbs . Втора полица : 66 lbs . Метал Долна полица : 22 lbs . Име на производ : Табела на конзола . Материјал : MDF работна површина и метална рамка . Полка за дебелина : 15 mm/0,59 инчи . Метална рамка : 20 x 20 mm/0,78 x 0,78 инчи . Заврши : обликување на спреј . боја : кафеава, потресена кафеава . Потребна е склопување : 30 мин . Број на пакет : 1 . Вклучен пакет : 1 x Табела за конзола.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката