Без граници на потресениот врвен пуловер на јуниорите

Без граници на потресениот врвен пуловер на јуниорите

DEN 296.00

Достапност

Запуштете се во обичен луксуз, без кадифен врв на границите на Chenille Pullover. Козиста на џемпер во комбинација со лежерна вибрација на џемпер е сигурно да го направи ова вашиот нов омилен врв за сезоната. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Деколте за лажички. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Ниту. Пулвер од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката