Сиракуза портокал може да мек едностран ладилник

Сиракуза портокал може да мек едностран ладилник

DEN 1.33

Достапност

Rawling New 30 Can Con Coluer има капацитет од 30 конзерви со мраз. Везено везено тимско лого на предниот дел, трендовски Хедер сив материјал во текот на телото на ладилникот и лесно се претвора во носител на тепсија за крајна функционалност. Лагерната фолија овозможува топло или ладно складирање. ? 30 Може ли капацитет со мраз? Големо везено лого на тимот однапред? Тренди Хедер сив материјал низ телото на ладилникот? Лесно се претвора во превозник на тепсија за крајна функционалност? Лигер за фолија овозможува топло или ладно складирање? Пакет со кутии : 32.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката