Бринли Ко. Женски Тру Удобност Пена Широк Теле Колено Висока Подигање

Бринли Ко. Женски Тру Удобност Пена Широк Теле Колено Висока Подигање

DEN 3.00

Достапност

Шик чизма која смело може да го заврши секој изглед, Лорна Од Бринли Ко. Оваа чизма до колена се одликува со блок-потпетица што може да се оди и влошка од 4 mm tru comfort quomfort за удобна надморска височина. Бадемово-пети и веганска кожа го завршуваат овој стил на широко теле за современ изглед. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен Обем : 16 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Вештачко Крзно. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката