Сет на пижами за женски и женски Хари Потер Плус

Сет на пижами за женски и женски Хари Потер Плус

DEN 239.20

Достапност

Зачудувајте се и се пријатни со вашиот пижама Хари Потер за жени. Сматете се или подарете го овој три парчиња поставени во супер мек велур. Врвот на долги ракави и координацијата на пантолоните со еластична половината се карактеризираат со сеопфатен принт. Чувајте ги нозете топли со меките чорапи на Хари Потер. Официјално лиценциран сет за пижами на Хари Потер е машина што може да се мие. 3 парчиња пижама сет. Врвот со долг ракав. Панта со еластична половината. Пријатна чорап. Супер мек велур.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката