Боровинки миленичиња авијација сонуваат високи ретро авиони дизајнер кучиња јака во светло виолетова, средна, вратот 14,5 -20

Боровинки миленичиња авијација сонуваат високи ретро авиони дизајнер кучиња јака во светло виолетова, средна, вратот 14,5 -20

DEN 113.92

Достапност

Уморни сте од ставање на јаката за кучиња со слични модели на дизајн, кои луѓето ги нарекуваат „ОК јаки“. Вие сте конзистентни со нетрпение очекувате да најдете уникатна дизајнерска јака за вашите сакани крзнени пријатели. Blueberry Pet вети дека ќе ја достави уникатната јака за кучиња на вашиот праг и ќе сакате да ги исфрлите сите оние користени „ОК јаки“. Бидејќи врвот чувана тајна во индустријата за миленичиња ја зборува вистината : не сите јаки се создадени еднакви. Од колекцијата „Сони високи“ од нашите во куќата креативни умови, оваа јака има 4 видови на авиони со најразлични комбинации на бои. Овие авиони се различни, но целокупниот стил укажува на шик ретро тема. Облечете ги вашите крзнени пријатели со оваа јака за формални настани или само за обичен замав покрај паркот за кучиња. Вашиот повик! - Достапни големини : Среден - врат 14,5 " - 20 ", ширина 3/4 "; голем - врат 18 " - 26 ", ширина 1 ". Ве молиме, проверете дали оставете само 2 прста помеѓу јаката и вратот на кучињата. Правилно фитинг јака и прицврстување нема да остават простор за вашето куче да џвака; - јаката не се протега; Јаката не е за вратоврска. Никогаш не оставајте го вашето куче без надзор со јака; - Направено од полиестер со висока густина, кој дава мекост и издржливост на производот. Бакките се изработени од еко-пријателска пластика; -Направено со обложен Д-прстен без никел за да додаде издржливост; - Сите слики се направени со нашите примероци за производство од големина на медиум; - Ве молиме, измерете ги вашите миленици внимателно за да направите вистинско купување. Секогаш погледнете ја табелата со големина за препорачаниот опсег на тежина за да ја потврдите големината. Цврст, тешка, прилагодлива.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката