Флексибилни Хром Трим Автомобил Внатрешни Надворешни Калапи Лента Декоративна Линија

Флексибилни Хром Трим Автомобил Внатрешни Надворешни Калапи Лента Декоративна Линија

DEN 288.00

Достапност

Детали : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Материјал : хромирана мека пластика пвц*Боја : Сребро (Како Што Покажуваат Сликите) * Големина : 6мм*15м/0,23*590" (Прибл.) Како да се користи : *Исчистете ја областа каде што треба да се постави лентата. Осигурајте се дека нема восок или масло на површината. * Отстранете ја црвената лента од задниот дел на хромираната лента*Инсталирајте ја лентата на каросеријата или браникот на возилото и цврсто притиснете ја за да се осигурате дека облогата е добро фиксирана*Можеби Е Потребна Топлинска Алатка Ако температурата е многу ниска - загревање на површината помага при адхезија.*Не мијте го автомобилот во рок од 2~3 дена откако ќе залепите Содржина На Пакувањето : 1*Хром калапи Трим Лента Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката