Лизгачка плоча компатибилна со 2013 година- Chevrolet TRA фронт се продава индивидуално

Лизгачка плоча компатибилна со 2013 година- Chevrolet TRA фронт се продава индивидуално

DEN 2.67

Достапност

Специфит на производи : Директен тип на фитмамент : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивидуално, со цел/финиш : Silver Replaces OE Број : 25980546 Replaces Parts Link Број : GM10444124 Interchange Дел Број : 25980546, GM1044124 Warranty : 1-годишна неограничена Mileage Mile Agemanture and Top Country Components Ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на ОЕ : 25980546. Заменува број на делови : GM1044124. Број на размена на дел : 25980546, GM1044124. Одговара Изберете : 2015-2016 Chevrolet Trax 1 LT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката