БТ - пакет за постери за премија за готвење и постери за постери

БТ - пакет за постери за премија за готвење и постери за постери

DEN 3.00

Достапност

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим. Без разлика дали сакате актер; лик или пејач или играч; Нашите постери го водат гаматот - од култни класици до нови изданија; Суперхерои до Дива; мудри цртани филмови на борачи; Спортски екипи на феноми на играчи. Трендовите ги има сите нив. Материјал : хартија. Облик : Правоаголник. Возрасна група : Возрасна. Бренд : Trends International.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката