Женски Ноќници Со Тркалезен Врат, Облека За Спиење Со Кратки Ракави, Должина Над Коленото

Женски Ноќници Со Тркалезен Врат, Облека За Спиење Со Кратки Ракави, Должина Над Коленото

DEN 239.84

Достапност

1. Клучен Збор на производот плус големина дами мода печатење ноќница 1xl-4 XL 2. Стил на производ : печатени, лабави, над коленото, кратки ракави 3. Материјал : полиестер 4. Боја : 3 бои се опционални 5. Удобност : пријателска за кожата, мека 6. Состав на производот : здолниште 7.Забелешка : Бидејќи тоа е рачно мерење, ќе има 1-2см приказот за грешка е различен и постои одредена разлика во рендерирањето на боите 8. Опис на големината : ГолеминаДолжина-Градите-Рамо-Должина На Ракавот ХЕМ ХЛ108см 42.4"120см 47.2"39см 15.3" 25.5 цм 10.0"-142см 55.8" ХХЛ109.5 цм 43.0"125см 49.1"40.2 цм 15.8"26см 10.2" 147см 57.8" 3ХЛ - - - - - - - - 111см 43.6"130см 51.1"41.4 цм 16.3"-26.5 цм 10.4" -152см 59.7" 4ХЛ-112.5 цм 44.2"-135 см 53.1"42.6 цм 16.7" 27см 10.6" 157см 61,7" женски краток ноќен фустан изработен од мек материјал, е супер удобен и дише. Плус големина спиење карактеристики Краток Ракав целосна лизга стил ноќница, пространа ноќница стил ви даде доволно простор да се движат, гарантира дека ќе ги собереш најсоодветен пижами фустан ноќна облека за себе и да уживате во безброј ноќен сон. Лабав фустан за спиење, цветен принт. Елегантен стил со модерен принт, ноќниот фустан за женска ноќна облека е дизајниран да го направи вашиот дневен фустан попривлечен и уникатен. Симпатична ноќница за долна облека се чувствува прекрасно наспроти кожата и е исклучително удобна за носење. Долна облека за фустани со кратки ракави удобно дише за да го задржи потењето и да не се собира кога дремете. Можете да изберете да го носите како фустан за спиење или обичен фустан слободно. Оваа ноќна тоалета е кул и пријатна, одличен секојдневен фустан за лежалка/фустан од куќа. Меката ноќница е удобна и добро се вклопува за вас, секојдневниот дизајн го прави ноќниот сепак добро да се вклопи без разлика дали сте плус големина, ситни или некаде помеѓу. Мека Лежалка Без Ракави, прекрасен подарок за сопругата или пријателите или себеси како облека за спиење, лежалка, секојдневна домашна облека или пижами. Овие дами кошули за спиење се совршен начин за крунисување секој ден. Земете различни дизајни на овие забавни и секси ноќи за уникатна доза на симпатичност секој ден.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�