Петмејкер Миленичиња Куќа Отоманска И Кревет, Зебра Печатење

Петмејкер Миленичиња Куќа Отоманска И Кревет, Зебра Печатење

DEN 2.00

Достапност

Ова е смела, индустриска колекција која ќе даде изјава во вашиот животен простор. Со конструкција на бандаж, завртки и акценти на метални шипки ќе ви се допадне како овие парчиња го носат вашиот декор на ново ниво. Јазли, пукнатини, па дури и груби исечени рабови ги покажуваат оригиналните квалитети на дрвото. Нашиот лак завршува со светли и темни тонови овозможува природното зрно на дрвото да се покаже. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ОТОМАНСКИ - овој отомански има удобен, студиски врв и внатрешен отвор што го прави совршен за повеќекратна употреба за вас и вашата мачка, маче, кученце или мало куче! Може да дејствува како одмор за нозе, пријатно скривалиште за миленичиња, кревет, куќа за миленичиња со коцки и многу повеќе!. ДИЗАЈН ЗА ЗАШТЕДА на ПРОСТОР-компактниот дизајн на овој отоман ви овозможува лесно да го користите во секоја просторија во вашиот дом, без да жртвувате премногу простор! Дополнително, тој е склоплив и може да се преклопи рамно на само 3,5" за лесно складирање или патување. АМОРТИЗИРАН ВРВ и ЕНТЕРИЕР - со амортизиран врв и отстранлива внатрешна кадифена перница, оваа двојна куќа за миленичиња/отоманка обезбедува пријатно и цврсто место за опуштање или спиење на вашиот четириножен пријател и удобно место за седење или одмор на нозете!. ЗАСИЛЕНО ДНО-дното на куќата за миленичиња отоманската е засилена за стабилност и поддршка. Цврстата конструкција не само што може да ги поддржи вашите стапала на врвот, туку и поддржува активност на домашни миленици како скокање, играње и многу повеќе!. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Димензии : 15" (L) x 15" (W) x 15 " (H). Преклопени : 3.5 " (Ж). Црна И Бела Зебра Печати Кадифен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката